Home
O nas
Zanęty
Przynęty
Atraktory
Dodatki
DLA KARPIARZY
Wiadomości
Kontakt
 


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana ale już teraz możecie się zapoznać z całym asortymentem naszych produktów.

Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 602 464 247 oraz faksem +48 52 353 34 30. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: trofeum@trofeum.com.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Działalność rozpoczeliśmy kilka lat temu od produkcji serii wyśmienitych atraktorów o unikalnych kompozycjach smakowo-aromatycznych. Od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku specjalistycznych, naturalnych dodatków wędkarskich oraz zanęt systematycznie powiększając ich asortyment. Nasi stali Klienci cenią w szczególności  skuteczność i stabilną  jakość naszych produktów oraz terminowość i szybkość dostaw. Prowadzimy firmę w małej miejscowości Gnojno koło  Inowrocławia.

ZAPRASZAM NA TARGI W ZABRZU: 19 LUTY - 21 LUTY 2010

I WARSZWASKIE "EXPO" 11 MARZEC -14 MARZEC 2010

Pozdrawiam, życząc taaaakiej ryby w 2010 roku.

Artur Kordyaczny - właściciel firmy. 
Top